ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Укладання тротуарної плитки: що необхідно пам’ятати

Вам необхідно підготувати землю перед тим, як викладати плити, і цей процес дуже важливий. Необхідна тверда основа, піщана подушка, розчин і самі плити. Додаткова порада: щоб бур’яни не проростали у внутрішньому дворику, ви можете використовувати спеціальну підкладку, переважну зростання трави. Геотекстиль коштує досить недорого, але його застосування допоможе позбутися від бур’янів на довгі роки.

Захистіть свій внутрішній дворик під час будівництва

Не секрет, що в деяких регіонах буває досить дощовито, а будівництво патіо може зайняти кілька днів. Це збільшує ймовірність того, що ваш незакінчений проект потрапить під дощ. Для захисту від надлишків вологи бажано забезпечити водонепроникне укриття над майданчиком, де йдуть роботи. Це може бути тент або намет – все залежить від загальної площі.

Не ходіть по тротуарній плитці після укладання. Необхідно дочекатися повного висихання розчину, що може зажадати не менше 1-2 діб. Зайве навантаження на плитку може привести до появи нерівностей через зсув піщаної подушки.

Якщо ви поклали тротуар в зоні з інтенсивним рухом і вам доводиться перетинати майданчик до схоплювання розчину, рекомендується накрити плити великою дерев’яною дошкою для кращого рівномірного розподілу ваги по всій поверхні.