ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Як вибрати садову статую

У вас є ідеальний заміський ділянку або сад на задньому дворі будинку? Сміємо припустити, що його можна доповнити оригінальними бетонними скульптурами і статуями, які допоможуть не тільки прикрасити екстер’єр, а й доповнити його. Гості неодмінно оцінять ваш стиль і статус, якщо ви підберете найбільш оптимальні варіанти статуй з урахуванням особистих переваг.


Які ж різновиди статуй користуються особливим попитом у власників заміських будинків і присадибних ділянок? Що вони можуть «розповісти» про характер свого господаря?


Cадовий гном


Строгий і серйозний гном – бородатий чоловік з загостреним капелюхом, вперше з’явився в садах Німеччини в 19 столітті, звідки успішно перекочував до Америки. Скульптури гномів швидко поширюються серед завзятих садівників і мають багату історію, що охоплює багато європейських культур. Вважається, що гноми є «захисниками» двору і саду від злих духів, а також дозволяють накопичувати господареві будинку добробут.


Горгулья


Прийшла до нас із середньовічної Європи. Статуї горгулі – це справжні витвори мистецтва, покликані відображати людські особистості і фізичні характеристики. Художники часто беруть людини і перебільшують його риси, втілюючи їх у Горгула. Ви можете знайти горгулью зі смішно виглядають особою або сидить в цікавій позі. Незалежно від цього, статуї горгулі прекрасно підходять для саду або займають місця на сходах і даху будинку.


Буддійська статуя


Якщо ви бажаєте підкреслити свою духовність або віддаєте перевагу умиротворення у всьому, релігійні статуї стануть непоганим вибором. Сьогодні можна купити як скульптури і статуї ангелів, так і буддійські або римські садові статуї. Ваші гості будуть приємно здивовані вашими смаками!


Казкові статуї


Це один з найбільш стильних варіантів скульптур на відкритому повітрі, який стає все більш популярним в останні роки. Казкові феї, дракони, єдинороги та інші міфічні істоти – це показник