ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Тротуарка проти асфальту

Багато власників земельних ділянок при бажанні позбутися від набридливої ​​бруду, упорядкувати територію, прокласти дорогу, облаштувати парковку стикаються з проблемою вибору -Тротуарна плитка або асфальт.

Звичайно думку наших фахівців може здатися вам упередженим, адже для виробника тротуарної плитки вибір очевидний. Але ми постараємося привести ряд об’єктивних доказів на користь того чи іншого продукту.

Асфальт, таке звичне нам всім покриття, складається з піску, щебеню, хімічних добавок і бітумного в’яжучого.

Основним мінусом асфальтного покриття є очевидної шкоди для здоров’я людини і навколишнього середовища, про що говорять і пишуть багато екологів і лікарі. Крім шкідливих випарів, які виділяються в літні дні, асфальт так само згубний для грунту, яку він вкриває, вбиваючи все живе у верхніх шарах.

У свою чергу, тротуарна плитка виготовлена ​​з натуральної сировини і найшкідливіше, що в ній може бути це гранітний щебінь з природним радіологічним фоном. Безсумнівним плюсом тротуарної плитки є її абсолютна нешкідливість для навколишнього середовища.

Тротуарна плитка дозволяє «дихати» грунті, пропускає вологу і не псує верхній шар грунту.

Так само, ми впевнені, ви часто ставали свідками того, як асфальт плавиться в спекотні дні, змінюючи форму, забруднивши взуття та автомобілі. Після таких деформацій, асфальтне покриття має не найкращий вигляд. До того ж ремонт цього покриття не можливий без використання спеціальної техніки і бригади фахівців.

Тротуарна плитка в цьому ж випадку абсолютно не схильна до температурних змін, і навіть у разі будь-яких деформацій її легко можна перекласти, замінити не витрачаючи на це багато коштів і часу.

А більш детально ознайомитися з нашою продукцією, отримати якісну консультацію і «помацати» нашу плитку ви завжди зможете приїхавши до нас на виробництво.