ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Садові бетонні статуї і скульптури

Вибір правильної статуї для саду, ділянки на задньому дворі досить важливий. Він не тільки дозволяє «оживити» обстановку, але і дозволяє вашим гостям і сусідам трохи дізнатися про ваше особисте стилі, перевагах і речах, які ви цінуєте.


Наприклад, якщо у вас є улюблений домашній вихованець, статуя собак в саду може стати приводом для початку цікавого діалогу між вашим гостями і вами. Любіть якихось інших тварин? Немає проблем, адже сьогодні з бетону можна виготовити скульптури будь-якої складності!

Як показує практика, власники ділянок вважають за краще певну «садову класику». Найчастіше в якості статуй вони вибирають:
• садових гномів;
• статуї ангелів;
• статуї горгулі, собаки чи кішки.


Розмір композиції може бути будь-яким і багато в чому визначається загальною стилістикою оформлення заднього двору або садової ділянки. Ви обов’язково знайдете статую, яка найкраще підходить для вашого задуму.


Вибираємо розмір і матеріал

Велика садова скульптура або вулична статуя займе більше місця і, напевно, приверне увагу людей. З іншого боку, менші статуї двору також служать своєї мети. Коли відвідувачі йдуть на вашу заднього двору і випадково знаходять ваші мініатюрні статуї і скульптури, це стає приводом оцінити ваш смак і почуття стилю.


Крім розміру вкрай важливий підбір матеріалу. Сьогодні статую виготовляють із пластику, каменю, металу, скла, дерева та інших матеріалів. У той же час, ми вважаємо, що ідеальним матеріалом залишається саме бетон, який дозволяє втілити в життя будь-які ваші фантазії.


Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти визначитися з вибором статуї або скульптури. Вони дадуть відповідь на будь-які питання і проконсультують при необхідності.