ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог
бетонный водосток

Переваги використання бетонного водостоку

Водостоки або водовідливи – це обов’язковий елемент, який монтується з тротуарною плиткою і служить для ефективного відведення води з прилеглої території. Водостоки монтуються самим різним способом, вони можуть використовуватися і при асфальтування території, і при створенні ландшафтних елементів на вашій ділянці.

Користь від використання цього елемента очевидна – на поверхні не залишаються калюжі, які можуть стати причиною руйнування дорожнього покриття при замерзанні, наприклад. Важливо розуміти, що навіть самий якісний асфальт і найдорожча плитка, які укладалися по необхідної технології, можуть бути зруйновані в найкоротші терміни при відсутності систем відведення води.

Те ж саме стосується і різноманітних будівель житлового та промислового типів, фундамент і цоколь яких також піддається агресивному впливу рідини. Дощ, сніг і інші атмосферні опади вимагають максимальної уваги до себе, і водостоки з бетону стають найбільш оптимальним рішенням у співвідношенні ціни і практичності.

Де купити
Наша компанія вже багато років займається виробництвом бетонних систем водовідливу, які показали себе з найкращої сторони. Ви можете підібрати найбільш оптимальне рішення для своєї ділянки, вибравши колір і розмір елемента.

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти водостоки, довговічність яких становить десятки років. Облаштування і облагороджування території ще ніколи не було настільки простим, ефективним і не витратним з фінансової точки зору.

До переваг нашої продукції відносять:
максимальну міцність – водостік витримує вагу автомобіля,
стійкість до зношування,
універсальність використання,
простоту монтажу-демонтажу,
різноманітність фактур і квітів,
доступну вартість.
Вся продукція проходить жорсткий контроль якості – ми даємо гарантії на будь-які елементи оформлення, виконані з бетону.