ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Садові скульптури і статуї

Садові скульптури і статуї можуть допомогти прикрасити будь-яку ділянку саду і надати завершений загальний вигляд будь-якого ландшафту. Існують сотні різновидів подібних виробів, які можна використовувати для створення практично будь-якого стилю оформлення.

Садові скульптури і статуї можуть бути виконані з різних матеріалів, і який би з них не був обраний, він повинен доповнювати інші елементи саду. Правильна садова скульптура дозволить візуально збільшити площу, розставивши акценти і зробивши ваш задній дворик або сад яскравим і незабутнім.

Що підібрати

Садові статуї можуть бути самих різних конструкцій і стилів. Найбільш популярними залишаються грецькі статуї, різьблені горгульї, садові гномики, феї і декоративні фонтани з ваннами для птахів. Ви можете підібрати вазони для оформлення або прикраси, розставивши їх у відповідності зі своїм смаком і уподобаннями.

При виборі підходящої садової скульптури необхідно враховувати кілька речей. Домовласник повинен дивитися на розмір саду і загальний дизайн. Навряд чи великі статуї і скульптури будуть доречними в невеликих внутрішніх двориках або патіо.

Часто садові скульптури і статуї розміщуються, щоб поліпшити певний район чи виділити якусь особливість саду. Ідеально, якщо водне спорудження знаходиться в домінуючій області, з садовою скульптурою, яка підсилює його, однак розміщення чогось на кшталт величезного Будди буде виглядати дивно.