ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
ТЕХНОЛОГІЯ

Чим відрізняється вибролита і вібропресована тротуарна плитка?

Лита тротуарна плитка – це оптимальне рішення для приватних будинків і садових ділянок з малою прохідністю. Особливості використовуваної технології виробництва дають можливість отримувати плитку практично будь-якої форми, кольору і відтінку. Гладка поверхня виробу сприяє легкості очищення плитки від різних забруднень, проте, в зимовий час, вона може бути досить слизькою.

Безсумнівним достоїнством литої плитки є більш доступна ціна, в порівнянні з вібропресованими виробами.

Вібропресована тротуарна плитка – це, по суті, штучний камінь. При її виробництві теж використовується цементно-піщана суміш. Однак, вона не просто застигає у формі, як при виготовленні інших видів подібної продукції, а піддається потужному механічному впливу, у вигляді сильних ударів, виконуваних спеціальним пресом. Це забезпечує практично кам’яну міцність кожному брусу.

Така плитка укладається в громадських місцях, використовується для формування під’їзних доріжок до будинку і гаражних заїздів. Також, вона виділяється морозостійкістю, що підтверджена здатність витримувати більше 200 циклів температурних перепадів, в обидві сторони від нуля.

Ще однією відмінністю вибропресованої плитки є її шорсткість. Ефект «шагреневої шкіри» робить її слизькою в зимовий час, як для пішоходів, так і для автотранспорту.

Різні види тротуарної плитки з’явилися порівняно недавно, але вже здобули неабияку популярність у архітекторів і будівельників, все частіше віддають перевагу не традиційному асфальту, а саме компактним брускам. Безсумнівно, до переваг тротуарної плитки варто віднести:

  • можливість надати заміській ділянці або вулиці міста візуально привабливий і доглянутий вигляд;
  • чимала кількість форм, фактур і кольорів;
  • простоту і хорошу швидкість укладання;
  • відсутність калюж після опадів;
  • більшу міцність і довговічність, ніж у інших покриттів.

Компанія Віват пропонує тротуарну плитку за доступною ціною і в  найширшому асортименті. Представлена різноманітність форм і кольорів дозволяє завжди знайти підходящий варіант для конкретного проекту.