ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Яку тротуарну плитку вибрати для прибудинкової території?

Тротуарна плитка з’явилася на ринку відносно недавно, проте, встигла придбати чималу популярність. Особливо широке застосування вона знайшла в приватному секторі, де використовується для облаштування прибудинкових територій. Плитка може бути практично будь-яких кольорів і форм, що дає можливість вибрати вироби, які повністю відповідають навколишнього ландшафту і екстер’єру наявних споруд. Правда, при виборі тротуарної плитки, варто врахувати її властивості, які, багато в чому, визначаються способом її виробництва.

Види і особливості застосування тротуарної плитки

В даний час, існує два основних способи виробництва тротуарної плитки, в процесі яких закладаються багато експлуатаційні якості виробів:

вібролиття. Ця технологія передбачає заливку в підготовлені форми, що розміщуються на вибростоле, спеціального розчину. Після добової витримки, вироби будуть повністю готові до експлуатації. Отримана плитка має гладку поверхню і укладається в місцях з невеликою прохідність. Це можуть бути прибудинкові майданчики і садові доріжки. З такого покриття досить легко видаляються будь-які забруднення, правда, взимку воно може бути досить слизьким;

вибропрессование. На відміну від вибролитья, цементно-піщана суміш, в процесі застигання в формі, піддається ще й досить сильному ударної дії, виробленому особливим пресом, що сприяє перетворенню вироби буквально в камінь, що володіє відповідною міцністю. Крім того, така плитка має шорстку поверхню, що попереджає ковзання пішоходів і транспорту взимку, і здатна витримувати істотні температурні перепади. Такі здібності вібропресованої тротуарної плитки відмінно підходять для облаштування на прибудинковій території під’їзних доріжок, заїзду в гараж і інших місць з великими навантаженнями.