ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Як вибрати садову скульптуру

Садова статуя або скульптура може стати прекрасним завершальним штрихом у вашому саду, на задньому дворі або в оранжереї. Виберіть гарний артефакт і акуратно розмістіть його, щоб привернути увагу. Вдало розташований садовий орнамент може виділити певні частини саду і порушити монотонність насадження, щоб створити додатковий інтерес, особливо в зимові місяці, коли відкриті ділянки можуть виглядати мізерними.

Основні елементи, такі як статуї, садові скульптури, квіткові горщики і зони відпочинку, повинні вписуватися в загальний дизайн і планування саду. Добре продуманий дизайн саду гарантує, що простір використовується найкращим чином, включаючи газон і патіо. Це дозволить перенаправляти погляд від однієї ділянки саду до іншого, створюючи інтерес або ілюзію простору, якщо це необхідно.

Перш ніж вибрати улюблений твір садового мистецтва, подумайте про те, який вид з дому найкраще підходить для розміщення вашого садового прикраси. Чи поліпшить це вид з кухонного вікна? Якщо ви не впевнені, завжди варто проконсультуватися з досвідченим садовим дизайнером, який допоможе вам найкращим чином використовувати мистецтво в своєму саду.

Який архітектурний стиль скульптури вибрати?

По правді кажучи, не існує такої речі, як вибір «правильної» або «неправильної» статуї для свого саду – в кінці кінців, все залежить від вашого особистого смаку. Єдиний керівний принцип полягає в тому, що обрана вами скульптура повинна доповнювати і покращувати решті дизайн вашого саду.

Якщо у вас сад в стилі бароко, одна або кілька класичних мармурових статуй з білого каменю можуть стати його відмінним доповненням. Однак в контексті сучасного саду вони можуть виглядати зовсім недоречно. Якщо у вас дійсно є схильність до класичних садовим статуям, виберіть вивітрену їх версію, яка візуально вписується краще, ніж чисто біла скульптура.