ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
Блог

Що враховувати перед використанням мийки високого тиску для очищення брукованої території

Тротуарна плитка, гранітна бруківка і будь-які інші види мощення можна легко очищати від будь-яких видів забруднень. Одним з найбільш дієвих способів є використання мийки високого тиску. Перед її використанням слід виконати деякі дії для полегшення і спрощення процедури мийки.

Використовуйте жорстку щітку для видалення будь-якого сміття, наприклад, каменів, старого цементу і загальної пухкої бруду. Це запобігає абразивну дію на вашу бруківку або плитку. Уважно огляньте покриття на предмет наявності стійких забруднень.

Якщо мова йде про пригаражну територію, варто пошукати плями масла або бензину, які вимагають до себе особливої ​​уваги. Для їх видалення необхідно використовувати спеціальні хімічні засоби – очисники, розчинники, нейтралізатори. Нанесіть їх на пляму і почекайте 5-10 хвилин для кращого видалення. Пам’ятайте, що будь-які необроблені плями виявляться після того, як висохне тротуарна плитка.

Видаляємо бур’яни

Заздалегідь подумайте про застосування засобу для знищення бур’янів. Коли мох і бур’яни на вашому патіо або під’їзній доріжці мертві, їх набагато легше видалити з мощення. Постарайтеся нанести засіб для знищення небажаної рослинності як мінімум за тиждень до того, як очистити бруківку за допомогою мийки високого тиску.

Перед її використанням вручну видаліть великі бур’яни – це спростить мийку і прискорить процес очищення. Розгляньте можливість використання насадки з обертаючою головкою для стримування водяних струменів і запобігання бризок. Ці насадки для вашої мийки високого тиску ідеально підходять для прибирання в обмеженому просторі або якщо ви перебуваєте поруч з будинком ваших сусідів.