ОБЛАШТУЙ СВОЄ ЖИТТЯ!
ТЕХНОЛОГІЯ

Басейн з блоків незнімної опалубки.

На сьогодні, басейн з блоків незнімної опалубки можна вважати одним з найбільш перспективних і економічно виправданих способів споруди чаші бетонного аква-об’єкта. Ця технологія була розроблена чверть століття тому у Франції і сьогодні широко використовується в США і європейських країнах.

Застосування блоків незнімної опалубки дозволяє обійтися без опалубки традиційної, яка збирається з дощок або фанери. При цьому, технологія дає можливість побудувати басейн практично будь-якої конфігурації і розмірів, з мінімальним використанням додаткових матеріалів.

Наявність в кожному блоці шип-паза і мала вага виробів сприяє легкому, простому і швидкому формуванню чаші басейну. В деякій мірі, це нагадує збирання популярного конструктора «Лего».

Після завершення монтажу, в технологічні пустоти блоків укладається вертикальна і горизонтальна арматура. Після формування кожного третього ряду, в порожнечі заливається бетон. Таким чином, виходить міцна монолітна конструкція.

До безперечних переваг технології можна віднести:

легкість і простоту монтажу. Не має потреби в монтажі і демонтажі опалубки, в’язанні армуючого пояса, нанесення вирівнюючого шару штукатурки;
адекватну вартість будівництва басейну. Нова технологія дозволяє заощадити до 30%, якщо порівнювати з ціною традиційних процесів;
економію часу. Використання блоків дає можливість сформувати чашу басейну в 2 рази швидше, ніж при використанні звичайних технологій.

Ознайомитися з усіма перевагами нової технології і отримати відповіді на всі питання, що цікавлять завжди, є можливість на виробничому підприємстві Віват. Приїжджайте і особисто переконаєтеся в якості запропонованої продукції і дізнайтеся більше про всі можливості застосування блоків.